г. Одесса, ул. Семинарская, 26/28, кв. 21 (напротив Fontan Sky center)

Петровская Наталья Владимировна, мобильный телефон: 063-425-77-70, e-mail: pnpetrovska2@gmail.com

Петровский Владимир Миронович, мобильный телефон: 050-316-77-70, e-mail: notariuspvm@gmail.com

Viber: 063-755-49-44   skype – pnpetrovska   facebook: @not.od.ua

время работы: пн-пт – 09:00 – 18:00, сб – 10:00-16:00, вс – 11:00-15:00.

телефоны конторы: 073-305-77-70063-425-77-70, 050-316-77-70, 073-318-05-77

Прозора лiнiя - Free line

“Кто долго раздумывает, не всегда находит лучшее решение” Й. Гёте

Посвідчення договору купівлі – продажу нерухомого майна в кредит з розстроченням або з відстроченням платежу.

Договором купівлі-продажу може бути передбачений продаж нерухомого майна ( будинку, квартири, земельної ділянки тощо) в кредит з відстроченням або з розстроченням платежу.

Істотними умовами договору про продаж  в кредит з умовою про розстрочення платежу є ціна об’єкта нерухомості, порядок, строки і розміри платежів.

З моменту передання об’єкта нерухомості, проданого в кредит, і до його оплати продавцю належить право застави на цей товар. Це право забезпечується шляхом реєстрації обтяження – іпотеки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Договором може бути встановлений обов’язок продавця або покупця страхувати об’єкт нерухомості.

Якщо сторона, яка зобов’язана страхувати об’єкт нерухомості, не застрахувала його, друга сторона має право застрахувати товар і вимагати відшкодування витрат на страхування або відмовитися від договору.

Договором може бути встановлено, що право власності на передане покупцеві нерухоме майно зберігається за продавцем до повної оплати  або настання інших обставин.

Посвідчення договору купівлі – продажу  житлового будинку, квартири, дачі, садового будинку, гаража, земельної ділянки, іншого нерухомого майна, а також майна, на яке поширено режим нерухомої речі провадиться за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін відповідного правочину.

Договір купівлі- продажу посвідчуються за умови подання документів, що посвідчують право власності  на майно, що відчужується, та  документів, що підтверджують державну реєстрацію прав на це майно в осіб, які його відчужують. У разі посвідчення правочинів щодо купівлі – продажу  нерухомого майна, право власності на яке зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, документи, що підтверджують державну реєстрацію прав на це майно, не подаються.